Politseikroonika

Vargused

Ööl vastu 6. jaanuarit on Jõgeva vallas Kassivere külas riigimetsast varastatud 30 tihumeetrit männipalki. Juhtunu täpsed asjaolud on selgitamisel.

9. jaanuaril on Jõgeva vallas Viruvere külas elamust varastatud rahakott, milles oli haigekassakaart, pensionitunnistus, pass ja 1200 krooni sularaha. Sündmuse täpsed asjaolud on selgitamisel.

Tabati pisivaras

9. jaanuaril kella 10 ajal tabati Jõgeva linnas Jaama tänaval asuvas poes alaealine pisivaras, kes üritas näpata küpsisepakki. Poisil (1988) tuvastati alkoholijoove ning kuna tema vanemaid ei õnnestunud kätte saada, paigutati poiss kainenema.

Muud juhtumid

8. jaanuaril kell 17.10 teatati, et Põltsamaa vallas Adavere alevikus Kuuse tänaval asuva maja trepikojas on lõhutud postkast. Kahju on omanikule tekitatud 400 krooni.

Liiklusõnnetused

8. jaanuaril kell 3.55 teatati politseile, et Jõgeva vallas Kärde külas on sõiduauto Ford kraavi sõitnud. Autol olid võtmed ees, kuid kedagi sõiduki juures ei olnud. Sündmuse täpsed asjaolud on selgitamisel.

9. jaanuaril kella 13.40 paiku juhtus liiklusõnnetus Adavere alevikus Tallinna-Tartu maanteel, kus kaubik Fiat Ducato sõitis otsa tormi tõttu teele langenud puule. Inimesed õnnetuses vigastada ei saanud.

9. jaanuaril kella 14.25 ajal kukkus sõitvale autole Mazda Tabivere alevikus peale murduv puu. Inimesed õnnetuses vigastada ei saanud, tehnilisi vigastusi sai auto.

9. jaanuaril kella 17.50 paiku juhtus liiklusõnnetus Jõgeva vallas Jõgeva linna-Jõgeva aleviku teel, kus sõiduauto Ford Scorpio sõitis otsa teele murdunud puule. Ka selles liiklusõnnetuses ei saanud inimesed vigastada.

Kristi Kuusik,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus