Politsei lõpetas kadunud seenelise aktiivsed otsingud

Kolme päeva jooksul kammiti läbi Põltsamaa valla Väike-Kamari piirkond, otsinguoperatsioonil osales iga päev ligi 50 politseiametnikku, Luunja Päästekompanii ajateenijat ja kaitseliitlast.

“Jalgsi läbikammitud mets piirneb ühest küljest Põltsamaa jõega ning teisest küljest rabaga, kus maismaaotsinguid ei ole võimalik jätkata.

Mitu korda suurem piirkond kammiti läbi infrapunakiirte ja soojusanduriga helikopteriga. Kasutasime ära kõikvõimalikud ressursid alustades koerast ja lõpetades helikopteriga, kuid kahjuks tulemusteta. Kriminaalpolitseinikud jätkavad mehe asukoha väljaselgitamist,” rääkis otsinguoperatsiooni juht juhtivkonstaabel Peeter Kiuru.

Teisipäeval kell 14.10 sai Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva politseijaoskond teate, et esmaspäeval seenele läinud 73-aastane mees pole ööpäeva möödudes metsast tagasi tulnud. Kohe peale teate saamist alustas politsei otsinguoperatsiooni.

Metsa eksinud mees on umbes 160 cm pikk, hallide juuste ning lühikese halli habemega. Seljas on tal tume villane pintsak, jalas heledad püksid ja rohelised kummikud ning peas sinine nokamüts. Kaasas on mehel hallikas-valge seeneämber. Kõigil, kes teavad kirjeldustele vastava mehe asukohta või on teda pärast 13. septembrit näinud, palub politsei helistada telefonidel 53 416 889 või 110.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus