Politsei leidis Jõgevalt üles Saksamaalt varastatud bussid

Kella 11 ajal leidis liikluspolitsei patrull Jõgeva linnas Energia tänavalt kaks bussi, mis on varastatud Saksamaalt, teatas Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja.

Info varastatud bussidest jõudis Eestisse läbi Interpoli ning nende otsimisega tegeles Keskkriminaalpolitsei, seega oli tegemist rahvusvahelise koostööga.
?Täna hommikul saatis Keskkriminaalpolitsei kõikidele prefektuuridele ja jaoskondadele sõidukite tagaotsimiskuulutuse koos fotodega ning sõiduvahendid tulid Jõgeva politseinikele kohe tuttavad ette,” rääkis Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva kriminaaltalituse komissar Veiko Kõre.

“Tänu politseinike tähelepanelikkusele ja kiirele reageerimisele õnnestus meil bussid leida. Isikud, kes varguse toime panid, on praegu selgitamisel. Selline tegutsemine näitab, kui oluline on koostöövalmidus nii riigisiseselt kui rahvusvahelisel tasandil.?
Ööl vastu 15. juulit varastati Saksamaal Siegenist kaks reisibussi MAN S2000 MEGA. Busside väärtus oli kokku 240 000 eurot.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus