Politsei kutsemeisterlikkuse võistlused

Rahvusvahelises arvestuses esikoha ja eestisiseselt teise koha saavutanud võistkonnas kaitsesid Lõuna Politseiprefektuuri au Võru konstaablijaoskonna vanemkonstaabel Tõnis Räim ja konstaabel Dmitri Kulaga, Võru patrullitalituse konstaabel Ranno Vissel ja Võru liiklusgrupi konstaabel Helin Kumm.

Lõuna II võistkond koosseisus Põlva konstaablijaoskonna vanemkonstaablid Randy Haidak ja Jan Jõema, Põlva patrullitalituse vanemkonstaabel Tiina Kiik ning Jõgeva patrullitalituse konstaabel Raul Pärnasalu saavutas eestisiseses konkurentsis kolmanda ning rahvusvahelises arvestuses neljanda koha.

Lõuna prefektuuri võistlejaid juhendas võistluste kunagine kolmekordne võitja Ivar Dubolazov.

Lõuna politseiprefekti Aivar Otsalti sõnul tõestasid Lõuna politseinikud võistluste tulemustega, et nad on oma ala tõelised professionaalid. ?Sellistel võistlustel saavutatakse häid tulemusi vaid üheskoos eesmärgistatult tegutsedes,? ütles Otsalt.

Politseinikud võistlesid kolmel järjestikusel päeval kaheksal võistlusalal: laskmine, täpsussõit, sõiduauto vigursõit, kombineeritud spordivõistlus, politseitaktika, liiklusõnnetuse sündmuskoha vaatlus, avalik esinemine ja õigusaktide tundmine.

AVE LILLEMÄE,
Lõuna Politseiprefektuuri
avalike suhete büroo
juhtivspetsialist

blog comments powered by Disqus