Põles virn autokumme ja elektripost

Läinud neljapäeval põlesid Tabivere alevikus virnastatud autorehvid. Lähte, Tabivere ja Palamuse pritsimehed kustutasid kummid vee ja vahtaine seguga. Reede hommikul põles Lustivere alajaama juures elektriliini A-kujuline post, mida saadeti kustutama Põltsamaa komando esimene auto. Meeskond sai loa kustutamiseks alles siis, kui Eesti Energia jaotusvõrgu Põltsamaa piirkonna meister oli elektriposti maandanud. Post sai tulekahjustusi.

Pühapäeval kella poole kümne paiku õhtul põles Mustvees Tähe tänaval korteris tugitool. Korteri elanikud said kustutamisega enne tuletõrjujate saabumist ise hakkama. Samal õhtul käis Põltsamaa meeskond kokku korjamas liiklusõnnetuse tagajärjel maanteele maha valgunud õli ja diiselkütuse reostust.

Veel tuli Põltsamaa päästekomandole väljakutse Lustiverest, kus vajas abi porri kinni jäänud kiirabiauto ja Adaverest, kus Kuuse tänava elamu köögis oli gaasilõhna. Selle põhjustas gaasiballooni reduktori katkine tihend. Et perenaisel oli uus tihend olemas, said pritsimehed gaasilekke kõrvaldada.

Häirekeskus teatas Mustvees Peipsi järvel uppumisohus olevast inimesest. Sündmuskohal selgus, et väljakutse oli ekslik, sest inimene seekord uppumisohus polnud.

ARDI KIVIMETS

blog comments powered by Disqus