Pisisaare spordihoones oli Tartu Spanjeliklubi talvenäitus

Laupäeval leidis Põltsamaa valla Pisisaare spordihoones aset Tartu spanjeliklubi talvenäitus. Seoses koroonaviirusega oli näitusel osalejaid ja külastajaid seekord vähem kui tavaliselt. Koertenäitusel valiti välja igast tõust parimad.


MTÜ Tartu Spanjeliklubi juhatuse liige Inna Grab selgitas, et suviseid koertenäituseid korraldab Tartu Spanjeliklubi tavaliselt Tartus ning talviseid Jõgevamaal. Talvenäitustele tuleb osalejaid kokku üle kogu Eesti: Tallinnast, Pärnust, Võrust, Valgast ja mujalt linnadest.
„Pisisaare spordihoones on Tartu spanjeliklubi oma talvenäitusega tänavu neljandat korda. Jõgevamaal on meie klubi koertenäituseid korraldanud kokku juba enam kui kümnel korral. Varem korraldasime näituseid talvel Vaimastveres, kuid kuna seal tekkis meil väike ruumipuudus, siis otsustasime hakata korraldama talvenäituseid Pisisaare spordihoones,“ märkis Inna Grab.
Pisisaare spordihoones toimunud spanjeliklubi näitusel osales 90 koera ja 60 koeraomanikku.
„Tänavu oli näitusel osalejaid tunduvalt vähem kui mullu ning meil tuli rakendada ka kõiki koroonaviirusega seotud ettevaatusabinõusid. Pidime vaatama, kuidas osalejaid hajutada, osa inimesi jalutab koertega vahepeal õues või käib Põltsamaal. Välismaalt tulijaid oli seekord ka väga vähe,“ selgitas Inna Grab.
TAAVI KELDER

blog comments powered by Disqus