Pisisaare koolis korraldati naljanädal

Naljajuttude ning -joonistuste võistlusel osalesid peamiselt nooremad õpilased. Tööd pandi välja näitusele, mida võib näha veel sellelgi nädalal. Suuremad valmistusid aga hoolega reedeseks lustlikuks päevaks, sest teada oli, et siis on lubatud kõik, mis teistele nalja pakub.

Viies ja kuues klass oli ilmselt saanud innustust eelnenud teatrinädalast ning valmistasid kõikidele üllatuseks iseseisvalt ette Maie ja Valduri loo, haarates kaasa ka esimese klassi lapsi. Huvijuhilt küsiti vaid mõningaid näpunäiteid.

Et 1. aprillil oli kooli lubatud tulla ka naljakates riietes, siis polnud peaaegu keegi sel päeval oma igapäevariietuses. Rohkesti oli Pipisid, poisteks riietatud tüdrukuid ja tüdrukuriietes poisse. Mõned olid ka prügikottidest valmistatud kostüümides jne. Eraldi selgitati välja iga klassi parim kostüüm.

Karikatuuridest toodi esile kõige kaunim, mille oli joonistanud Ege Tõnismäe ja kõige ehedam, millega oli hakkama saanud Kerli Asu. Naljakaid juhtumisi oli kirja pandud märksa vähem. Esinemisjulgusest aga lastel kooli huvijuhi Sirje Pääslase sõnul puudu ei tule.

VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus