Piirojal peeti karikavõistluste kolmas etapp

Möödunud pühapäeval peeti Piiroja jäärajal karikavõistluste kolmas etapp, kus osales veidi alla poolesaja võistleja.

Sarnaselt möödunud võistlustele, sõideti ka sel korral esiveoliste, tagaveoliste, nelikveoliste ning sojuz-tüüpi ehk Vene masinatega. Eraldi arvestust peeti noorte ja naiste hulgas. Sel korral oli enim muutusi noorte hulgas. Kui varasematel etappidel oli kõige kiirem noormees Alvar Kuusik ning tema selja taga asetsesid Raimo Lilleorg ja Hendrik Kull, siis sel korral oli esikolmikus oluline muutus. Kõige kiirem oli noorte hulgast nüüd Henrik Kull ja teine Raimo Lilleorg, varasemalt kiireim noormees Alvar Kuusik pidi leppima kolmanda kohaga.

Naiste hulgas oli sarnaselt möödunud võistlustele kõige kiirem Piret Gilden, kes võitis kõik kolm karikaetappi. Sel korral saavutas teise koha Loona Pärnakivi, kes kaotas Gildenile veidi üle kuueteistkümne sekundi. Kolmas oli Valve Varik, kel kogunes Gildenile kaotust juba pea minut.

Teist võistlust järjest oli esiveoliste masinate klassis kõige kiirem Kristo Saar. Teise koha pälvis Jaak Palmisto, kes kaotas Saarele veidi üle viie sekundi. Pamistost kaks sekundit aeglasem oli Marek Järlak, kes sai sellega kolmanda koha. Tagaveoliste masinaklassi kiireim mees oli Heiki Kull Kristo Kruusi ja Herki Ilvese ees.

Sojuz-klassis oli möödunud pühapäeval kiireim Rainer Meus, kes võitis ka karikavõistluste esimese etapi. Siiski võitis Meus esikoha Indrek Teppani ees üsna napilt. Vahe kahe võistleja vahel oli vaid 8 sekundikümnendikku. Kolmandana ületas finišijoone Marten Teppan. Nelikveoliste masina juhte läks sel korral rajale kuus. Neist kiireim Meelis Liis, talle kaotas pea seitsme sekundiga Taavi Liis. Kolmanda koha pälvis Mäido Villems. Eelmisel etapil selle klassi ülivõimsa eduga võitnud Arvo Kask pidi karikasarja viimasel etapil leppima neljanda kohaga.

i

<span style=”FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 10pt; mso-bidi-font-weight: bold” lang=”ET”>EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus