Peipsil peetav kalapüügivõistlus tuleb naistepäevahõnguline

 

Laupäeval, 8. märtsil Peipsi järvel toimuvale rahva kalapüügivõistlusele “Kasepää kala 2014. Naistepäeva eri” on oodata vähemalt paarisadat harrastuspüüdjat. Sündmust korraldavad Peipsi Harrastuskalastajate Klubi ja Kasepää vallavalitsus.

Traditsioonilisele rahva kalapüügivõistlusele saab end kirja panna Kasepää vallavalitsuses kella 8-9. “Pärast võistlust teavitatakse osalejaid, kuidas püütud kalu hinnatakse, näiteks kas kaalu või pikkuse järgi,” ütles Peipsi Harrastuskalastajate Klubi eestvedaja Tarvo Leon. “Peaauhind on Kineticu kalastuskeskuselt, eraldi auhinnad on ka lastele (kuni 15- aastased), meestele ja naistele. Kõikidele osalejatele pakutakse suppi ja et on naistepäev, üllatatakse kõiki naisi kingitusega,” lubas ta.

<p style=”LINE-HEIGHT: normal; MARGIN: 0cm 0cm 0pt; mso-pagination: none; mso-layout-grid-align: none” class=”MsoNormal”>Kasepää vallavanema Jüri Vooderi sõnul tuleb laupäeval kala püüdma ka Eestis resideeruv Moldova suursaadik Victor Guzun koos abikaasa Victoriaga.

JAAN LUKAS

 

blog comments powered by Disqus