Peeti Tabivere talimängude järjekordne etapp

Osavõtjaid oli kõigil aladel arvukalt, näiteks laskjaid oli üle 50. Kokku tegutses laupäeval Tabivere Gümnaasiumi võimlas ja Vaba Aja Keskuse bowlingusaalis üle saja spordihuvilise.

Iga ala parimateks tunnistati järgmised osalenud.

Lauatennis. N ? Lii Kristerson, M ? Hans Kibena. Mõlemad esindasid Tabivere keskust, mis tuli ka võistkondlikult parimaks.

Laskmine. N ? Veronika Kalamees, kes esindas Koogi küla; M ? Andu Uus Tabivere keskusest. Parim võistkond Koogi küla.

Paariskorvpall. N ? Maire Mällo-Kadi Kesa Tabivere Gümnaasiumist. M ?Kristo Kangro-Anton Vassiljev, kes esindasid Tabivere keskust. Parim võistkond Tabivere keskus.

Bowlingus võistlesid naised ja mehed samadel alustel. Kõige enam punkte sai individuaalselt Rainis Meilus, kes esindas Tabivere Gümnaasiumi. Oma võistkonnale kogusid aga kõige rohkem punkte OÜ Äksi Puhkemaja mängijad.

Pärast talimängude II etappi on võistkondade arvestuses kolm paremat: I Tabivere keskus 75 kohapunktiga, II Tabivere Gümnaasium 66 ja III Maarja alevik 58 kohapunktiga.

Et 4. veebruariks on Saadjärvel plaani võetud vabariiklik jäärajasõit, toimub Tabivere talimängude III ja viimane etapp läbi pühapäeval, 5. veebruaril, mitte laupäeval, nagu esialgsetes plaanides kirjas. Siis võisteldakse suusatamises, jäärajasõidus ja mälumängus.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus