Pedja HK alustas jäähokihooaega edukalt

Jõgeval jäähokiga tegelev Pedja HK meeskond on praegu maha pidanud kaks kohtumist Lõuna-Eesti hokiliigas, mõlemad võideti.

Pedja HK pidas sel hooajal Lõuna-Eesti hokiliiga avakohtumise eelmise nädala kolmapäeval Tartus. Vastaseks olid Tartu Jäämurdjad, kes alistati seisuga 4:3. Algul suutis Pedja HK hoida 3:0 eduseisu, kuid siis suutsid Jäämurdjad oma mängu käima saada ning vähendasid oluliselt väravate vahet.

Teine kohtumine peeti teisipäeval samuti Tartus. Seekord olid Pedja HK vastaseks Veskioru Pullid. Pedja HK mängijad suutsid Pullid alistada seisuga 3:0. Väravad viskasid Alari Kütt, Mihkel Pärs ja Raul Kivi. Momendil on Pedja HK kahe võiduga Lõuna-Eesti hokiliigas esikohal.

Alates uuest aastast lükatakse käima loodusliku jää hokiliiga, kus omavahel hakkavad mõõtu võtma need hokiklubid, kes treenivad ainult välisjääl. Idee algataja ja liiga käimalükkaja on Pedja hokiklubi eestvedaja Kaido Poom, kelle plaani kohaselt laiendab loodusliku jää liiga hokiharrastajate kandepinda.

Liiga jaotatakse lõuna- ning põhjatsooniks. Lõunatsooni meeskonnad on Jõgeva, Äksi, Rõuge ja Valga, põhjatsoonis teevad kaasa Rakvere, Aruküla ja Uudeküla meeskonnad.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus