Pedagoogidest võrguässad selgitasid endi seast paremad

Õpetajate võrkpalliturniiril võisteldi kahes liigas. Esimeses liigas oli võistkondi 14 ning teises liigas neli. Teise liiga eripära on see, et kogu võistkonnaliikmete vanuse summa  ületab 290.

Jõgevamaalt  on osalenud 39 õpetajat

Et tänavune turniir oli viieteistkümnes, siis tehti selle ajaloost lühike ülevaade. Selgus, et läbi aegade on turniirist osa võtnud 265 õpetajat, kellest enim, 42, on pärit Tartumaalt. Järgneb Jõgevamaa 39 osalejaga ning auväärset kolmandat kohta jagavad Pärnu- ja Võrumaa 26 osalejaga. Ära märgiti ka aktiivsemad osalejad ning selgus, et “Ässadel” on olnud kõige visam osaleja Nõo Reaalgümnaasiumi õpetaja Mart Mäerand, kes pole üheltki turniirilt veel puudunud.

Jõgeva tuli neljandaks

Tänavusel juubeliaastal oli turniiril väljas kõige rohkem võistkondi ? mõlemas liigas kokku 18. Esimeses liigas saavutas esikoha juba teist aastat järjest Nõo Reaalgümnaasium. Järgnesid Võrumaa ja Põlvamaa koondvõistkonnad. Neljandale kohale tuli Jõgeva linna võistkond.

Rohkem õnne polnud Jõgeva võistkonnal ka teises liigas, kus jäädi neljandaks ehk viimaseks. Esikolmik selles liigas oli järgmine: Ida-Virumaa, Tartumaa ning Tartu Kutsehariduskeskus. Eelmisel aastal suutis Jõgeva võistkond  turniiri teises liigas esikohale tulla, kuid ega aastad pole vennad ja Jõgeva pedagoogid saavad loodetavasti oma revan?i järgmisel aastal.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus