Pedagoogid mängisid Põltsamaal võrkpalli

Võistlustulle asus 28 võistkonda, kus igaühes mängis kolm meest ja kolm naist. “Meeste ja naiste koosmängimine muudab võistlused igati huvitavaks. Samuti pakub pinget kolme liiga võrkpallurite kaasalöömine,” märkis peakohtunik Toivo Uusna, kelle arvates on õpetajate võrkpalliturniir üks suuremaid võistlusi, mis korraldatud Põltsamaa Felixhallis.

Esiliiga finaalmängus alistas Järvakandi Gümnaasiumi võistkond 2:0 Kullamaa Keskkooli. “Mul on hea meel, et esiliigas edukalt mängisime. Ise tegelen võrkpalliga juba neljakümne seitsmendat aastat,” lausus Kullamaa Keskkooli terviseõpetuse õpetaja Mai Jõevee. Kolmanda koha sai esiliigas Nõo Reaalgümnaasium.

Teise liiga võitjaks tuli Eesti Koolispordi Liidu võistkond, teise koha sai Kammeri kool Tartumaalt ning kolmanda Tallinna Teeninduskooli võistkond, kus mängis kaasa ka Aafrikast pärit inglise keele õpetaja John Charles. “Võrkpalliga hakkasin tegelema 18- aastaselt oma kunagisel kodumaal,” ütles ta.

Peakohtunik Toivo Uusna hinnangul paistis John Charles silma eriliselt temperamentse mängu poolest. Jõgevamaa koolidest oli ainsana oma võistkonnaga väljas Põltsamaa Ühisgümnaasium, kes esiliigas üheksanda koha saavutas. Kooli spordiau kaitses ka direktor Aimar Arula.

“Põltsamaa Felixhall sobis igati õpetajate võrkpalliturniiri korraldamiseks. On hea meel, et mängimas oli mitte ainult kehalise kasvatuse, vaid ka teiste õppeainete õpetajaid,” ütles koolispordiliidu projektjuht Arvo Toots. “Pedagoogidel mängulusti jätkub, loodetavasti aitavad nad kaasa ka sellele, et õpilasedki sagedamini võrkpallis oma võimeid proovida saaksid,” lisas ta.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus