Pärimusmuusika festivali passid on juba müügil

Internetis on juba müügil tänavuse Viljandi pärimusmuusika festivali passid, mis märtsis ostetuna on tunduvalt odavamad kui järgmistel kuudel.

Passe saab osta leheküljel www.folk.ee ja need maksavad märtsi lõpuni vaid 690 krooni.

1. aprillist 31. maini maksab pass 790 kroonini ning 1. juunist 22. juulini 890 krooni. Lastega peredele on müügil perepass, mida saab samuti osta ainult festivali kodulehe kaudu. Päevapiletid tulevad aga müüki enne suve ning neid saab osta Piletilevi müügikohtadest ja kohapeal.

Korraldajad soovitavad passi siiski juba varakult ära osta, sest nende arv on piiratud. Samuti on soovitav varakult sellele mõelda, kus festivali ajal ööbida.

Pass ja päevapilet tagavad sissepääsu välikontsertidele ja ööklubisse ning annavad korraliku soodustuse sisekontsertidel, mis nelja päeva jooksul teevad kokku kenakese summa. Festivalile saavad tasuta kõik alla 12-aastased lapsed.

XVII Viljandi pärimusmuusika festival kestab 23.-26. juulini ning selle teema on “Soolo!”.

Teemavaliku abil tehakse kummardus pärimusmuusiku ühele olulisemale oskusele – oskusele mängida soolona, vallutada publiku meeled oma meisterliku esitusega. Festivalil saab näha ja kuulata soolopillimehi ja laulikuid nii Eestist kui mujalt maailmast. Mõistagi astuvad üles ka suuremad koosseisud, sest eks koosne needki pillimeestest, kellest paljude sees on peidus särav sooloartist.

JAANIKA KRESSA

blog comments powered by Disqus