Parim saalihoki noortetreener on Marko Saksing

Saalihokiliit tunnistas SK Tähe saalihokitreeneri Marko Saksingu 2011. aasta edukaimaks noortetreeneriks ning tema kasvandikud on ka käesoleval aastal juba mitmeid meistritiitleid võitnud.

Saalihoki liidu hinnangul on praegu Eestis kõige parem noortetreener SK Tähe juht Marko Saksing, kelle eest räägivad ka Jõgeva klubi noorte head tulemused. Möödunud aastal väljus SK Tähe klubi noortekoosseisudest Eesti meistrivõistluste kuldmedaliga kaks võistkonda. Karikavõistlustel saavutasid esikoha neli noortekoosseisu ning U19 vanuseklassi võistkond sai karikavõistlustelt teise koha.

Klubi treener Marko Saksing pole taset alla lasknud ka tänavu. Meistrivõistluste kuldmedalid on sel hooajal kaela saanud U13, U15 ning ka U17 vanuseklassi SK Tähe võistkonna mängijad. Noorte meistrivõistlustelt on tänavu kolmandad kohad korjanud U11 poiste ning U19 neidude koosseis, seega medalita pole jäänud ükski SK Tähe noortevõistkond. Ees on veel ootamas ka karikavõistlused, kus Tähe mängijad kindlalt esikohti sihivad.

Kuna noorte meistrivõistlused on selleks hooajaks läbi, siis nüüd keskendutakse pigem esindusmeeskonna mängudele. Praegu hoiab JSK Selver/Tähe esindusmeeskond põhiturniiri tabelis kolmandat kohta. Üheksakordne Eesti meister SK Tähe loodab sel aastal möödunud hooaja ebaõnnestumise ära unustada ning kindlalt püütakse jõuda uuesti meistritiitlini. Eelmisel hooajal lõpetas Tähe esindusmeeskond hooaja kolmandana ning esimest korda klubi ajaloos jäädi kodustel meistrivõistlustel finaalist välja. Tänavu tundub meeskond olevat paremas hoos ning kohad selguvad juba aprillis algaval play-off turniiril 

SK Tähe noortekoosseisude 2010/2011 hooaja saavutused

Eesti meistrivõistlused

Vanuseklass     Koht

U11                  II koht

U13                  I koht

U15                  II koht

U17                  I koht

U19                  III koht  

Eesti karikavõistlused

U11                  I koht

U13                  I koht

U15                  I koht

U17                  I koht

U19                  II koht

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus