Pargijooksu sügisesed etapid on lõppenud

 Nii nagu eelmisel aastalgi, jagunevad jooksuetapid sügise ja kevade vahel. Sel teisipäeval toimus pargijooksu kolmas etapp ehk viimane sügisetapp ning nüüd, mil võistlus on poole peal, võib juba võitjaid ennustama hakata. Üldarvestust peetakse kõigi jooksjate vahel, kes on osalenud vähemalt neljal jooksuetapil. Joostakse kümnes erinevas vanusegrupis, nii et jooksurõõmu saavad nautida nii lasteaialapsed kui ka vanaema-vanaisad. Need, kellele ei meeldi võistlusmoment, saavad laenutada kohapeal kõnnikeppe. Sellest võimalusest on kinni haaranud eelkõige need emad ja isad, kes on toonud oma lapsed võistlema.

Pargijooksudes on kõige tublimad olnud ja kõik etapid võitnud Mattias Säärits, Romet Vanari, Marii Anett Lillemägi, Kätleen Noormägi, Denis Aganit?, Reena Koll, Ahto Metting ja Hanno Koll. Võidurõõmu on etappidel saanud maitsta ka Kadi-Liis Viiar, Berit Truuts, Harri Koll, Gennet Joel Laks, Sandro Pihlak, Simmo Säärits, Karli Kütt, Riin Emajõe, Kadri Allas, Greete Vaher, Tiia Lemvald, Viljo Emajõe ja Tauno Kure.

Eks tulevasi üldvõitjaid tulebki otsida juba eelmainitud nimede seast. Esile võiks siinjuures tõsta Reena Kolli ülekaalukaid jooksuvõite. Reena head jooksutaset näitab ka esmaspäeval võidetud maakondlik jooksukross, kus ta edestas samal jooksudistansil ka vanemate vanusegruppide jooksjaid.

Järgmised jooksuetapid toimuvad maikuus 2008. aastal. Sportimisrõõmu saab Piiri pargis tunda aga vahepealsel ajal, sest tulemas on ka rattasõidu ja suusatamise etapid. Rattasõidule oodatakse kõiki juba eeloleval teisipäeval kell 17. Lisaks toimub samal ajal Piiri pargis Jõgeva linna tervisepäev. Lõpetuseks oleks sobiv ära mainida pargijooksu moto: sportimine ei maksa teile midagi, võita võite aga palju.

AIMUR SÄÄRITS,
jooksu korraldaja

blog comments powered by Disqus