Paljulapseliste perede lapsed saavad lõbustuspargi atraktsioonidele tasuta

Avamisele oodatakse ka paljulapseliste ja puudustkannatavate perede, samuti Siimusti lastekodu lapsi, kes avamispäeva kahe esimese  tunni jooksul saavad atraktsioone tasuta kasutada ning ka jäätisega suu magusaks teha.
Jõgeva linnavalitsuse lastekaitse peaspetsialist Kaire Sakjas ütles, et Jõgeva linnast läheb lõbustusparki umbes 150 suurtest ja vaesematest peredest last, tasuta kutsed saadeti koolidesse, kus need jõudsid abivajajateni. Samuti on kutse ja kümme piletit saanud kõik Siimusti lastekodu lapsed. Atraktsioonid  saavad väikesed külastajad ise valida.
Veereva Wonderlandi töötaja Tõnu Nikker ütles, et mujalt Jõgevamaalt pärit suurperede ja puudustkannatavate perede lapsed on samuti neljapäeval kella 16ks lõbustusparki oodatud. Selleks tuleks pargi avamise ajaks väravate juurde tulla. Infot saab ka telefonil 53728933.
Nikkeri sõnul tahetakse pakkuda meelelahutust ka lastele, kelle vanemad seda neile lubada ei saa.
Veerev Wonderland on avatud neljapäeval kell 16-24, reedest pühapäevani 12-24.
Sellel ajal saavad külastajad kasutada atraktsioone, jälgida tsirkuseprogrammi, osaleda karaokel. Samuti lõbustavad rahvast klounid. Esinevad artistid Tanel Padar&The Sun, Tuberkuloited, Jz Belle, Mosguito, Pa-Nika Sacha ja Miau. Üles astuvad ka päeva- ja õhtujuhid ning diskorid.
Sissepääs lõbustusparki on kõigile tasuta. Tuuri korraldavad Pärnu Rannapark ja Poola firma EuroPark.
EVA KLAAS

 

blog comments powered by Disqus