Palamusel tuleb Paunvere kabeturniir

Jõgeva Kabeklubi selle aasta seeriavõistluse eelviimasel etapil osales 17 kabetajat. Etapivõit läks mõnevõrra üllatuslikult tartlasele Indrek Kuusele, kes kogus 15 punkti 18st.

Esikuuikusse jõudsid veel Uno Plakk 13, Enno Eerma 12, Kaljo Siimer Ja Kalle Lokk 11 ning parima naismängijana Triinu Jalg 10 punktiga. Kokkuvõttes on endiselt liidriks Enno Eerma 79 punktiga, järgnevad Maldon Haljas (Kunda) 76 ja Kaljo Siimer 72 punktiga. Uno Plakil on arvel 65 punkti, tal on üks arvesseminev etapp veel mängimata. Kaarel Ots on kogunud 64 ja Kalle Lokk 60 punkti. Jõgeva Coop`i 39. turniiri võitis tartlane Algo Laidvee 15 punktiga 18st, järgnesid Kaljo Siimer ja Enno Eerma 14, Uno Plakk 13, Kalle Lokk 9 ja Mihhail Lazarev (Tartu) 8 punktiga. Parim naismängija oli tartlanna Aili Visnapuu, noormängija Karmen Terras ja Jõgeva Majandusühistu veteran Maidu Anslan.

Eeloleval pühapäeval algusega kell 10 toimub Oskar Lutsu Palamuse gümnaasiumi 21. Paunvere kabeturniir, kus noorkabetajad mängivad eraldi turniiril.

JÕGEVA KABEKLUBI

blog comments powered by Disqus