Palamusel kohtuvad parimad diskorid

Reedel kogunevad järjekordse Palamuse Suvepidude raames lauluväljakule maakonna parimad diskorid, esineb Cherryland ja osavaimale tantsijale kingitakse 1000 krooni.

Juba kell 21 astuvad Palamuse laululava laudadele maakonna kümme parimat diskorit: Imre Tõekalju, Imre Mihhailov, Doberman, Tanel Tooming, Rein Karu, Märt Kurik, Kytt, Andro Uustal, Mikk Seer ning Ringo Saar. Need nimed on tuntud pea kõikidele Jõgevamaa peosõpradele. Igal Palamuse peo või maakonna klubikülastajal on välja kujunenud oma lemmikdiskor. Sel korral on võimalik näha neid kõiki ühe õhtu jooksul. “Diskorite Suvepäevad“ on olnud läbi aegade üks kõige populaarsemaid üritusi Palamuse Suvepidude ajaloos, sel on suur tähtsus ka diskoritele endile.

Ka sel korral ei puudu lavalt esineja, kelleks on tütarlasteduo Cherryland. Ansambel on tänavu välja andnud uue singli “Mind sa ei saa,“ mis on juba tantsusaalides palju tuntust kogunud. Kindlasti tulevad esitusele vanemad lood nagu “Loomulik blondiin“ ja “Kirgede saar“.

Sel aastal korraldatakse külastajate vaheline tantsuvõistlus, kuhu saab registreerida kohapeal. Mõningaid õpetussõnu jagavad tantsurühma Mad-Jumpers liikmed, kes hiljem ka omi oskusi demonstreerivad. Parimale tantsija selgitab välja diskoritest koosnev žürii ning võitjale kingitakse 1000 krooni.

Pidude korraldus tuletab noortele ja ka lastevanematele meelde, et alla 16-aastastel külastajatel on pärast südaööd lubatud peo territooriumil viibida vaid täiskasvanud  saatjaga. Eelmistel pidudel on politseil olnud tegemist purjus alaealistega, seega tuletavad korraldajad meelde, et alla 18-aastastel on alkoholi tarbimine keelatud ning pidutseda ja lõbusalt aega veeta saab ka ilma alkoholita.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus