Palamusel homme maanteejooks

 

Homme keskpäeval antakse Palamuse staadionilt start 43. Palamuse maanteejooksule. Täiskasvanud jooksjaid oodatakse 13-kilomeetrisele põhidistantsile, lastel ja noortel on võistlusmaa lühem.

Põhidistantsil peetakse eraldi arvestust meeste, meesveteranide ja naiste osas, noortejooksul kuni 15-aastaste ja 16-18-aastaste noorte osas. Noortejooksul osalejad lähetatakse rajale koos täiskasvanutega, ent neil tuleb läbida mitte 13, vaid neli kilomeetrit. Lastejooksud toimuvad põhi- ja noortejooksu ajal Palamuse gümnaasiumi staadionil. Vastavalt vanusele läbitakse üks, kaks, kolm või neli staadioniringi.

Neile, kes võistelda ei soovi, küll aga tervislikult liikuda, on kella 12.15st avatud neljakilomeetrine rahvarada, kus jalutada või kepikõndi teha.

Maanteejooksu korraldab Palamuse spordiklubi Jõgeva maavalitsuse, Eesti Kultuurkapitali ja Palamuse vallavalitsuse toetusel. Registreerida saab tund enne starti kohapeal. Paremaid ootavad auhinnad. Lastejooksul jagub väikseid auhindu kõigile osalejatele.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus