Palamuse vallamaja hakkab ehitama Maru Ehitus

Palamuse vallamaja ehitushankele laekunud 11 pakkumisest tunnistas vastav komisjon möödunud nädalal parimaks ASi Maru Ehitus pakkumise. Firma on nõus vallamaja valmis ehitama 15,9 miljoni krooni eest.

Maru Ehituse pakkumine oli laekunuist odavaim, kalleimas küsiti vallamaja ehitamise eest 24,4 miljonit krooni. Peamiseks valikukriteeriumiks oligi pakkumise dokumentides sätestatud hind, seega oli Maru Ehituse võitjaks kuulutamine igati seaduspärane.

Hanke tulemusi on võiduta jäänutel aega vaidlustada 30. septembrini. Juhul, kui vallavalitsuse poolt kinnitatud otsust ei vaidlustata, võib vallavalitsus asuda pärast seda tärminit Maru Ehitusega lepingut sõlmima. Seejärel võib aga ehitaja juba kopa maasse lüüa. Nii vallavanem Urmas Astel kui ka vallavalitsuse ehitusspetsialist Andres Haagen kinnitasid, et ehitamiseks läheb veel sel aastal.

Kui pakkumisi tuli vallamaja ehitushankele 11, siis pakkumise dokumendid võttis välja tervelt 21 firmat, mis näitab ehitajate erakordselt suurt huvi Palamuse valla haldushoone rajamise vastu. Parima pakkumise teinud AS Maru Ehitus on Eesti ehitusturul tegutsenud 2000. aastast. Kõige enam on firma ehitanud büroohooneid ja elamuid, ent rajatud on ka tööstus-, lao- ja kaubandushooneid. Vähemalt üks Maru Ehituse ehitusnäidis on ka Jõgevamaal: möödunud aasta lõpus valminud Põltsamaa Selver.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus