Palamuse suvepidude hooaja lõpetab Tanel Padar & The Sun

Sel reedel tõmmatakse Palamuse lauluväljakul Palamuse suvepidude kuueteistkümnendale hooajale joon alla. Uude kooliaastasse on kõigil noortel ja noorehingelistel võimalik rokkida koos Tanel Padari ja ansambliga The Sun.

Palamuse suvepidude hooaeg on Jõgevamaal pikima traditsiooniga ja rahvarohkeim pidudesari, kus igal peol osaleb sadu inimesi üle terve Eesti. Sel suvel käis Palamuse lavalaudadelt läbi viis tuntud kodumaist artisti ning kuuenda bändina esineb homme peol “Hüvasti, Suvi!” Eesti rokkmuusika lipulaev Tanel Padar & The Sun.

Pidude korraldaja ja sündmuse resident diskor Imre Tõekalju rääkis, et nad on Tanel Padarit soovinud juba pikki aastaid Palamuse pidudele esinema kutsuda, kuid seni pole bändile pidude toimumise ajad sobinud. Siiski suudeti sel aastal peo ja bändi graafik klappima saada ning Tanel Padar astub esimest korda oma karjääri jooksul üles Palamuse suvepidude raames.

Suvelõpupidu on läbi aastate olnud Palamusel üks  rahvarohkemaid ning seal, kus on pidutsejaid, tuleb ette ka alkoholi tarbimist ning sellest pahest tingitud intriige. Peo peakorraldaja Imre Tõekalju tuletab kõikidele pidulistele meelde, et peole tullakse ennekõike muusikat nautima, tantsima ja lõbutsema ning palub peo külastajatel käituda mõistlikult nii enda kui ka teiste piduliste suhtes.

Jõgeva politseijaoskonna ülemkonstaabel Annika Lillemägi nentis, et suvelõpupidudel on korrakaitsjatel Palamusel tööd palju ning seetõttu kutsutakse appi ka kiirreageerijad, kes keevalisi pidutsejaid rahustada aitavad. Peo korraldusmeeskond tuletab meelde, et pärast südaööd on alla 16-aastastel külastajatel lubatud peoplatsil viibida vaid koos täiskasvanud saatjaga.

i

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus