Palamuse retropeol esinevad popmuusika legendid

Sel reedel peetakse Palamuse lauluväljakul legendaarne retropidu “Oi aegu ammuseid“, kus esinejateks on Eesti popmuusika legend Rock Hotel ja kodumaine räppmuusika alustala Cool D.

Retropidusid on Palamusel korraldatud juba viis aastat ning peo esimene juubel ei jää varasematest lahjemaks. Peo algul astub lavale legendaarne Rock Hotel, kes on Eesti rahvast tantsitanud juba üle kolmekümne aasta. Sel suvel on Rock Hotel pidanud esinema juba pea igal nädalavahetusel, kuid siiski suudeti ka Palamuse pidu oma kontserdikavasse mahutada. Ansambli repertuaaris kõlavad nii vanad kui ka uued lood.

Peoööl astub üles ka 90-ndate alguses hoo sisse saanud Cool D, kellelt selle aasta jooksul on oodata ka uut albumit. Cool D on Palamusel esinenud ka varem ning peopubliku suhtes jätkub mehel vaid kiidusõnu.

“Palamusel on olnud alati palju rahvast, kes esinemisele hoogsalt kaasa elavad,“ sõnas mees, ning lisas, et ootab reedesel sündmusel sama positiivset publikut. Esitlusele tulevad ka uued raadios mängitavad singlid, üheks populaarseimaks neist on “Suveläpatis“.

“Oi aegu ammuseid“ kvalifitseerub kogupere kontsertide klassi ja seega on peole oodatud igas vanuses külastajaid. Sel korral on alla 10-aastastele külastajatele sissepääs tasuta. Väravad avatakse Palamuse lauluväljakul kell 20 ning programm algab kell 21. Pidu kestab öösel kella kolmeni. Peo korraldajad tuletavad meelde, et ilma täiskasvanud saatjata alaealistel on peol lubatud viibida vaid südaööni.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus