Palamuse pargi tualett jääb veel suletuks

Läinud nädalal andis tähelepanelik lugeja teada, et Palamuse bussiootepaviljoni ümbrus on koristamata. Jõgeva vallavalitsuse teede peaspetsialisti Gened Sanderi sõnul on bussipeatuste hooldajatega kokku lepitud, et peatusi koristatakse kahe nädala tagant.


„Et eriolukorra tingimustes on inimestel tööd juurde tulnud, on praegu hooldajatega kokku lepitud, et peatusi koristatakse vastavalt vajadusele. Bussipeatustel hoiavad praegu silma peal ka need vallavalitsuse majandusosakonna inimesed, kes vallas ringi liikudes jälgivad, et inimesed eriolukorra reegleid ei rikuks. Mis puutub Palamuse ootepaviljoni, siis nüüdseks on see korda tehtud,“ ütles Sander.
Ühtlasi nentis lugeja, et Palamuse pargis asuva tualeti uks on lukus. Palamuse teenuskeskuse juhataja Urmas Astel nentis, et see on kütteta ja külmal ajal pole tualett kunagi käigus olnud.
„Tavaliselt on see olnud lahti maist septembri lõpuni, aga praeguse eriolukorra tingimustes pole seda tänavu veel avatud. Huvireisijaid käib praegu vähe, tualeti avamine toob aga kaasa valvuri palgakulu.
Pargi tualetti pole mõttekas avatuna hoida, kui seal keegi puhtuse ja korra eest ei hoolitse. Kahjuks on praegu suletud ka rahvamaja ja muuseum, kus tavaolukorras tualetti kasutada saaks.
Nii et head lahendust polegi. Sama mure on kindlasti paljudes teistes väikestes asulates,“ ütles Astel.
Kui inimesed soovivad vallavalitsusele teada anda, kui miski ei toimi või on korrast ära, tuleks helistada üldtelefonile 776 6500, kust kõne suunatakse juba edasi vastava ametniku telefonile.

Kerttu-Kadi Vanamb

blog comments powered by Disqus