Palamuse maanteejooksu põhidistantsi võitis Eeri Vahtra

Jooksu põhidistantsil, mille pikkuseks oli 13, 5 kilomeetrit võitis Eeri Vahtra ajaga 48.16, talle järgnesid Jaan Schmidt ja Rein Valdmaa.
Noorte distantsi pikkuseks oli neli kilomeetrit .Kuni 15- aastatest poistest oli kiireim Kristo Heinmann ajaga 16.32, mis oli ühtlasi  selle distantsi parim aeg, sama vanadest  tüdrukutest oli parim Elsa Valdmaa. 16-18 aastatest neidudest võitis  Helena Laumets ja noormeestest Tauri Moones.
Kõige nooremad osalejad olid kuue aastased ja nooremad, kes jooksid ühe staadioniringi. Väikestest poistest oli kiireim Airo Randmaa, tüdrukutest Madleen Vapper.
7-8 poistest (kaks staadioniringi) võitis Kristo-John Ottson, tüdrukutest Karin Makkar, 8-9 aastastest poistest (kolm staadioniringi) Taavi Kasuk, tüdrukutest Mirjam Liblik, 11-12 poistest (neli staadioniringi) Hugo Manguse ja tüdrukutest Marleen Kallavus.
Ürituse peakorraldaja Ellen Kliimani sõnul on viimastel aastatel osavõtjate arv, 70-80 jooksjat, olnud stabiilne, kuid alati võiks spordihuvilisi rohkem olla. Tema sõnul tuleb järgmisel aastal, kui peetakse maantejooksu 35 sünnipäeva, spordivõistlus kindlasti suurejoonelisem.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus