Palamuse Lions klubi kinkis noortele jalgpalluritele jalgpallisaapad

Kui Palamuse Lions klubi president Aime Ilves esmaspäeval Palamuse gümnaasiumi võimlasse jõudis, oli poiste jalgpallitrenn juba alanud. Kaasas oli tal kingituseks 16 paari jalgpallijalatseid.

Rapla Lions klubi otsustas noori sportlasi toetada jalgpallijalatsitega. Vajalikud jalanõud annetasid norrakad. Rapla Lions klubilt said ka Palamuse kolleegid heategevuseks 33 paari jalgpallisaapaid Jõgevamaa noortele jalgpalluritele kinkimiseks. Esimesed õnnelikud olidki Palamuse jalgpallipoisid, kellele praegune Lions klubi president Aime Ilves ja eelmine president Voldemar Ilves jalgpallijalatsid üle andsid. “Peagi külastab Lions klubi Palamuse esindaja Vaimastvere jalgpallipoisse, kes saavad samuti rõõmustada uhiuute jalgpallijalanõude üle,” sõnas Aime Ilves.

Jalgpallur Arto Reinik oli ootamatust jõuluüllatusest liigutatud. “Tänu sellistele inimestele sünnib igal pool palju head,” lausus noormees. Arto ütles, et tal oli jalgpallisaapaid kindlasti vaja. Enda omad olid juba väikseks jäänud. “Nüüd saan kevadel uute jalanõudega treeninguid jätkata,” märkis poiss. “Väga äge, et saime uued jalgpallijalatsid,” rõkkas vutisõber Joonas Aus kingitust nähes.

Palamuse noorsootöö- ja spordijuht Anneli Paaldo rääkis, et poisid said varajase jõulukingi – imesid ikkagi juhtub. “Noorte nägudest oli näha, et nad olid väga õnnelikud. Suur tänu Palamuse Lions klubile toreda ja lahke jõulukingi eest. Loodan, et see innustab poisse veelgi rohkem treenima,” lausus Anneli Plaado. Ta lisas, et kingitus tuli kiirelt ja ootamatult. “Reedel suhtlesin Lions klubi presidendiga ja juba esmaspäeva õhtul olid nad Palamusel ja jagasid jalgpallijalatseid,” lausus noorsootöö- ja spordijuht. Anneli kinnitas, et poistel on väga suur huvi jalgpalli vastu, igas trennis käib korraga keskmiselt 15 huvilist. Poisse treenivad põhiliselt Jõgeva SK Noorus 96 treenerid Priit Jõeäär ja Lauri Indus. Pallimängu hasardist on haaratud erinevas vanuses noored.

MARGE TASUR

blog comments powered by Disqus