Palamuse koolis tuleb lahtiste uste päev

Oskar Lutsu Palamuse gümnaasiumis algas eile karjäärinädal. Homme toimub selle raames kooli lahtiste uste päev.

Palamuse gümnaasiumi õppealajuhataja Tiina Luige sõnul tehakse karjäärinädalal koostööd Jõgevamaa Rajaleidja keskuse karjäärispetsialistidega, kes viivad läbi kandideerimissimulatsioone lõpuklasside õpilastele, Töötukassa esindajad tulevad aga juhendama töötube 8.-12.klassi õpilastele.

Asjast huvitatud õpilased viiakse karjäärinädalal Tartu kutsehariduskeskusesse sealseid õppimisvõimalusi lähemalt kaema, õpetajad kutsuvad aga sel nädalal oma tundidesse külalisi, kes tutvustavad mitmesuguseid ameteid. Reedel, 4. märtsil on koolis külas kõrgkoolides ja kutseõppeasutustes õppivad vilistlased, kes räägivad kahe vanema klassi õpilastele, kuidas elu muutub, kui üldhariduskoolist ülikooli või kutsekooli minna.

Homme on Palamuse gümnaasiumi oodatud need noored, kes on huvitatud selle kooli gümnaasiumiklassides õppimisest, samuti nende vanemad. Lahtiste uste päev algab kell 14.15 ning sellel tutvustatakse õppetöö ja huvitegevuse korraldust. Loomulikult saab uudistada ka Palamuse gümnaasiumi ilusat ja hästi sisustatud hoonet. Kõik huvilised on oodatud!

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus