Pala vallavolikogu liikmed tutvuvad kohalike ettevõtetega

Möödunud nädalal tutvusid Pala vallavolikogu liikmed piirkonna kolme ettevõttega, mille juhtidega kohtumisel olid kõneaineks kordaminekud ja raskused ning samuti firmade vahelised koostöövõimalused. Volikogu esimehe Taavi Pirgi sõnul jätkatakse ettevõtete külastamist ka edaspidi.

Pala vallavolikogu liikmed otsustasid kohaliku majanduseluga paremini kursis olemiseks tutvuda kõikide valla ettevõtetega. Esimesed  külaskäigud tehti möödunud nädalal kunagise kolhoosikeskuse piirkonda, kus tutvuti saunu, aiamaju ning teisi sellist tüüpi hooneid valmistava osaühinguga Haberek, saekaatrit omava osaühinguga Erisisu ja hiljuti kuivati ehitanud  põllumajandusettevõtja Raigo Villemsoni valdustega.

“Kuulsime ettevõtete praegustest tegemistest ja tulevikuplaanidest. Muu hulgas huvitusime, palju on töötajaid ja kui suur osa nendest Pala vallas elab. Vestlusringides kujunes ka arvamus, et ettevõtjad võiksid Euroopa Liidu fondidest raha taotlemisel koostööd teha. Ühiselt võiks näiteks raha taotleda infrastruktuuride korrashoidmiseks,” märkis volikogu esimees Taavi Pirk.

Tema sõnul lähevad volikogu liikmed järgmisel korral kohtuma kas Peipsi äärse piirkonna või Assikvere ümbruse firmadega.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus