Pala vallavolikogu esimeheks valiti Ene Toom

Esimesele istungile kogunenud Pala vallavolikogu valis viie poolthäälega uue koosseisu esimeheks valimisliidus Meie koduvald volikogusse kandideerinud sotsiaaltöötaja Ene Toomi.

Ene Toomi esitas Pala vallavolikogu esimehe kandidaadiks volikogu liige Anna Haava nimelise Pala Kooli direktor Malle Weinrauch.

“Omavalitsustöös pean prioriteetseks teoksil olevate projektide jätkamist, seniste töökohtade hoidmist. Loodan heale koostööle kõikide vallavolikogu liikmetega,” ütles valimistel viie poolthäälega volikogu esimeheks saanud Ene Toom. “Selleks, et volikogu tööd võimalikult hästi juhtida ja korraldada, loen väga oluliseks ka enesetäiendamist,” lisas ta.

Pala vallavolikogu esimeheks kandideerisid ka eelmist vallavolikogu juhtinud Rahvaliidu esindaja Taavi Pirk ja kunagine vallavanem Raivo Vadi.

“Teades mandaatide arvu volikogus, oli selge, et esimeheks mind ei valita. Kuna olin aga kaks aastat vallavolikogu juhtinud, tahtsin tõestada valmisolekut seda tööd jätkata ja tekkinud ideid ellu viia,” ütles Pirk.

“Rahvaliit koos Reformierakonnaga moodustab Pala vallavolikogus opositsiooni, kuid samas on Rahvaliit valmis ka koostööks volikogus enamuse kohti saanud valimisliiduga,” lisas ta.

“Nii Raivo Vadi kui ka Taavi Pirk olid mulle väärikad vastaskandidaadid, kes kindlasti oskavad oma ideedega ka tulevikus Pala valla elu edendamisele kaasa aidata,” kinnitas Ene Toom.

JAAN LUKAS 

blog comments powered by Disqus