Pala vallas kaasajastatakse vee- ja kanalisatsioonisüsteemi ning remonditakse lasteaeda

Kolmapäevasel istungil  kinnitas Pala vallavolikogu ühehäälselt  tänavuse aasta  tasakaalustatud eelarve  suuruses  22,5 miljonit krooni. Eelarvesse on planeeritud ka investeeringud veevärgi- ja kanalisatsioonisüsteemide kaasajastamiseks ja lasteaiamaja uuendamiseks.  

Pala vallavalitsuse pearaamatupidaja Mirje Põld ütles, et tänavune eelarve on eelmise aasta omast  1,5 miljoni krooni võrra suurem. „Keskkonnainvesteeringute Keskusest laekus 4, 1 miljonit krooni vee- ja kanalisatsioonitrasside kaasajastamiseks. Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus eraldas aga 500 000 krooni töödeks Anna Haava nimelise Pala Kooli lasteaiamajas,” selgitas ta.

Pala vallavanema Jozsef Weinrauchi sõnul tööd lasteaiamajas juba käivad  „Amortiseerunud   köögikompleksi asemele ehitatakse  võimlemissaal, valmivad logopeedi- ja metoodikakabinet ja abiruumid,” kirjeldas vallavanem. Nii  vee- ja kanalisatsioonitrasside uuendamise  kui lasteaia kaasajastamise projekti kaasrahastajaks on vald,” lisas ta.

„Rõõmustab, et meie vald ja koostööpartnerid suudavad ka majanduslanguse oludes lasteaias paremaid olmetingimusi luua,” ütles Pala lasteaia õppe- ja kasvatustöö juht Tiina Karu.

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus