Pala noortemaraton toimub siiski

Eile otsustasid Pala Põhikooli kehalise kasvatuse õpetajad, et lumeolud on piisavalt head, et mitusada võistlejat sinna peale lubada ehk teisisõnu ? Pala noorte suusamaraton toimub. Küll on distantsid tavapärasest veidi lühemad, sest võistlemiseks sobib vaid 5 kilomeetri pikkune rada. Ka soovitavad korraldajad hoolega suuski valida, sest rajal võib kohati liiv välja tulla.

Noorte suusamaratoni korraldab Pala Põhikool koostöös Pala Spordiklubi ja vallavalitsusega.

Kõige pikem distants tuleb läbida 1985.-1988. aastal sündinud võistlejatel. Noormeeste distantsi pikkuseks on 25, neidudel 15 kilomeetrilt. 11-12 aastased poisid ja tüdrukud peavad aga läbima võrdselt kaheksa kilomeetrit.

Võistlejatel on võimalik saunas käia, rajal olevas teeniduspunktis pakutakse jõujooki, teed ja võileibu, pärast sõitu saavad kõik osalejad sooja suppi. Autasustatakse iga võistlusklassi kuut paremat, kui aga võistlusklassis on suusatajaid vähem kui kuus, saavad auhinna kolm paremat.

Eelregistreerida saab 27. jaanuarini meiliaadressil kool@pala.ee, telefonil 773 4654 või faksil 773 46 41. Infot maratoni kohta saab ka telefonil 53 942 998. Registreeruda saab ka enne starti Palal, kuid siis on osavõtumaks veidi suurem.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus