Pala kool võitis Rohelise kooli konkursi

Konkursikomisjoni liikme, Torma vallavanema Riina Kulli sõnul paistab Pala kool silma järjepideva ja põhjalikult läbi mõeldud  tegevusega  ümbruse heakorrastamisel ja kaunistamisel.

?Sellesse töösse on kaasatud nii õpilased kui ka õpetajad, kelle ühiste jõupingutustega valmib ikka ja jälle midagi uut ja ilusat,? ütles Riina Kull. ?Näiteks oli hea vaadata koolimaja lähedale metsa äärde istutatud  rohelist vööndit, kuhu pandud kasvama ligi viiskümmend erinevat puud ja põõsast. Eriliselt ilus ja värvikas vaatepilt peaks siin avanema kevadel ja sügisel.?

Koolidirektor Malle Weinrauch ütles, et sel kevadel üheksanda klassi lõpetanud õpilased osalesid agaralt ka lipuväljaku ehitamisel: tõid sinna erivärvilisi kive Peipsi rannikult ja kaevasid tee lippude juurde. Suvel valmis Pala koolis ka nägusa haljastusega  siseõu, kuhu peatselt paigaldatakse ka pingid, et õpilased seal vahetundidel puhata saaksid. Esinduslikult ja looduslähedaselt mõjub ka kooli spordiväljaku äärde ehitatud palkidest staadionimaja.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus