Pajusi ABF avas moodsa kontorihoone

 

Teisipäeval avati aktsiaseltsis Pajusi ABF 15. aastapäeva pidustuste raames uus kontor-olmehoone, mis teadaolevalt on seni ainus administratiivehitis, mis valminud põllumajandusfirmas taasiseseisvunud Eestis. Põllumajandusfirma juhi Lembit Paali sõnul oli kaasaegse kontori ehitamise peaeesmärk töötajate olmetingimuste parandamine.

Varem paiknes aktsiaseltsi Pajusi ABF kontor Pisisaare külas korterelamus. Nüüdisaegne kontorihoone otsustati ehitada ettevõtte töökoja hoovile. “Hoone maksumuseks kujunes ligi 2 miljonit krooni. Majas on kabinetid juhatajale, spetsialistidele, nõupidamisruum, saun ja pesemisruum, mis eriti vajalik masinameestele, ” rääkis põllumajandusfirma juht. Nüüdisaegse kontorihoone ehitas osaühing MKG Grupp OÜ. “Tööd laabusid plaanipäraselt. Pajusi ABF on meile juba tuttav ja usaldusväärne koostööpartner. Oleme samale firmale ehitatud ka moodsa sõnnikuhoidla, ” rääkis ehitusfirma juhataja Kalmer Kallas.

Kontor-olmehoone avatseremoonial osalenud maavanem Aivar Kokk ütles, et aktsiaseltsist Pajusi ABF võiksid eeskuju võtta paljud ettevõtjad ja õppida, kuidas hoolitseda oma töötajate eest.

“Möödunud aastal avas ka meie ettevõte Põltsamaal uue kontorihoone. On väga teretulnud, et nüüd on sellise maja ehitanud ka Pajusi ABF. Hubane ja moodne töökeskkond on edukaks töötamiseks äärmiselt vajalik,” lisas OÜ Põltsamaa Graniit juhataja Hendrik Allsaar.

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli direktor Arnold Pastak märkis, et  Pajusi ABF on olnud selle ametikooli kauaaegne koostööpartner ning Lembit Paal ammune sõber. “Tema juhitavas firmas ehitatud olmehoone mõjub hästi põllumajandusfirmale tervikuna,” oli Viljandimaa koolijuht veendunud.

SEB Panga Jõgeva kontori vanemkliendihaldur Annika Oja-Lill avaldas arvamust, et põllumajandusfirma kontorihoone ehitamine on igati positiivne projekt, mis tõestab kuidas ettevõttes oma töötajatest lugu peetakse.

“Mina rõõmustan kontorihoone üle ka seetõttu, nüüd on mul pikem maa kodunt tööle jalutada,” lausus Pajusi ABF raamatupidaja Aili Milk. Firma viieteistkümne aasta pikkust arengut kommenteeris ta nii: “Tundub, et meie käekäiku iseloomustab edasiminek. Me jõuame korralikult palka maksta, mis arvatavasti kõige rohkem rõõmu teeb,” märkis ta. Aktsiaseltsis Pajusi ABF töötab praegu ligi viiskümmend inimest.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus