Pae kaubanduskeskuses avatakse homme mööblikauplus

Jõgeva Majandusühistu otsis ökonoomseid kasutusvõimalusi Pae kaubanduskeskuse tühjaks jäänud ruumidele. Juhataja Toomas Vahur tuli mõttele avada omaaegsetes kohvikuruumides mööblikauplus. Jõgeva Majandusühistu ehitusmehed alustasid juulis tulevase kaupluse renoveerimist. Tööd kestsid kolm nädalat.

Nüüdisajastamisel avardati pinda, rakendati kaupluseruumidele sobivaid värvilahendusi.

Majandusühistu kaubandusjuhi Endla Raua sõnul hakatakse kaupluses Pae Mööbel müüma mööblit, mille Eestisse toojaks on Harjumaal Keila vallas asuv osaühing Viigard ?Viigard turustab nii magamistoa-, elutoa- kui ka köögimööblit, samuti pehmet mööblit, arvutilaudu ja teisigi mööbliesemeid. Viigard toob Eestisse Saksa, Poola, ja Leedu päritolu mööblit,? märkis Raud.

Kaupluses Pae mööbel saab ostja kasutada majandusühistu säästukaarti ja Jõgeva Majandusühistu liikmetel on võimalik osta kaupa ka järelmaksuga.

Jõgeva linnas on kokku neli mööblikauplust. Kaubahalli teisel korrusel renditud pinnal jätkab mööbli müümist ka firma Sisustus 5. ?Konkurents mööbliturul on praegu väga tugev. Klient vajabki rikkalikku valikut. Me kavatseme kaupluses Pae Mööbel hakata müüma veel vaipu, kardinapuid ja ruloosid,? rääkis Endla Raud.

Jõgeva Majandusühistu kaubandusjuhi hinnangul peaks kaupluse Pae Mööbel külastamise hõlpsaks tegema hea juurdepääsutee ja kaupluse ette ehitatud parkla.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus