Õuna puhketalus uus helitehnika

Jõgeva vallas, Õuna külas, tegutsev turismi- ja meelelahutusettevõtte Õuna puhketalu paigaldas peomajas Tavern kvaliteetsema muusikaelamuse pakkumiseks uue heliaparatuuri. Investeeringuga loodetakse tugevdada konkurentsivõimet.

Õuna puhketalu perenaise Liilia Mandri sõnul tuleb väikeettevõttel konkurentsis püsimiseks pidevalt uusi ideid välja mõelda ja teoks teha. “Et pillimäng peomajas Tavern kvaliteetsemalt ja huvitavamate heliefektidega kostuks, ostsime nüüdisaegsema helitehnika. Heliaparatuuri ülesseadmiseks peomajja kulus paar nädalat. Töö oli üsna keeruline, kuid asjatundlikud mehed said hakkama,” lisas ta.

Suuremale publikule on uus helitehnika esimest korda kasutusel 10. märtsil Tavernis romantilisel naistepäevaõhtul, kus meeleolu loob ansambel Tif-Tong Jõgevalt. Ansambli liikmeteks on Mikk Lind ja Taavi Poolakese.

“Meie puhketalu pakub meelsasti esinemisvõimalusi muusikutele nii lähemalt kui ka kaugemalt. Plaanis on korda teha ka peosaali klaver, mis vajab häälestamist,” ütles Liilia Mandri.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus