Oskar Lutsu Palamuse gümnaasium kutsub sisseastumiskatsetele

Läinud nädala esmaspäeval kirjutas Õhtuleht, et Oskar Lutsu Palamuse gümnaasiumi 10. klassi ei avata, sest soovijaid oli vaid kolm. Eilse seisuga oli kooli kodulehel siiski teade, mis kutsus kümnendasse klassi tahtjaid augustis lisakatsetele.


Jõgeva vallavolikogu koalitsioon arutas Palamuse koolis kümnenda klassi avamisega seonduvat eile õhtul ning lähiajal selguvad kooli pidaja täpsemad suunised.
Samas on Palamuse kooliperel põhjust rõõmustada selle üle, et 1. klassi on tulemas päris suur hulk õpilasi. Kui palju täpselt, selgub augusti lõpuks. „Praegu on avaldusi toodud 14, kuid oleme arvestanud 18–20 õpilasega. Meile mahub õpihimulisi koolilapsi rohkemgi, kusjuures kõigisse kooliastmetesse,“ sõnas koolidirektor Siiri Sõmer.
Kuna tavapäraselt moodustavad suurema osa koolitulijatest Palamuse lasteaia lõpetajad, on alustava 1. klassi juhataja paljude oma õpilaste ja vanematega juba kevadel kohtunud ning tuttavaks saanud. Uuesti kohtutakse juba 17. augustil, et läbi arutada kooli algusega seotud teemad.
Avaldusi laste Palamuse gümnaasiumis õppima asumiseks saab esitada augusti lõpuni kas kooli kantseleis või digitaalselt kool@palamuse.edu.ee.

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus