Osaühingu Põltsamaa Graniit suvepäevadel tähistati ettevõtte sünnipäeva

Osaühingu Põltsamaa Graniit juhataja Endel Pajumägi sõnul on suvepäevade korraldamine Veneveres firma kauaaegne traditsioon.
?Tänavusel kokkutulekul on meie töötajatel igati hea tuju. Kindlasti teevad meele rõõmsaks ka ettevõtte kordaminekud. Firma käive on suurenenud iga aastaga ja kasvab veelg.  Arvan, et tänavune käive on eelmise aastaga võrreldes 3 kuni 4 miljonit krooni suurem. Tulevikule mõeldes on meie eesmärgiks väärtustada kivi, mida maa seest kätte saame. On võimalus toota järjest peenemat killustikku, mille järele nõudlus kasvab,” lausus Pajumägi.
Tee-ehitusfirma osaühingu Vooremaa Teed juhataja Aivar Aigro nimetas Põltsamaa Graniiti väga heaks koostööpartneriks. ?Loodame, et selle ettevõtte tegevusraadius suureneb veelgi,? ütles Aigro.
15. aastapäeva puhul õnnitlesid osaühingut Põltsamaa Graniit mitmed ühiskonnategelased. Keskkonnaminister Villu Reiljan märkis oma sõnavõtus, et firma on tootmise korraldanud igati keskkonnasõbralikult.
Riigikogu liige Margi Ein nentis, et osaühing Põltsamaa Graniit on toetanud igati kohalikku tervishoidu. “Tänu Endel Pajumäele on Põltsamaal loodud nüüdisaegne tervishoiukompleks, kus peagi avatakse õendus-hoolduskodu. ?Oleks vaid selliseid mitmekesiselt mõtlevaid ettevõttejuhte rohkem,? tõdes Ein.
Riigikogu liikme Mai Treiali sõnul on sünnipäeva pidanud ettevõttel Põltsamaa linna ja valla elanike tööga kindlustamisel oluline roll. ?Teadaolevalt makstakse osaühingus Põltsamaa Graniit head palka,? kinnitas rahvasaadik.
 Põltsamaa Graniidi suvepäevadel osalesid ka firma koostööpartnerite Põltsamaa Autoveod ja Põltsamaa Tervis esindajad ning tippkardioloogid Tartu Ülikooli Kliinikumist, kellega ettevõttel on samuti tihedad sidemed.
JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus