Osaühing Eltor uuendab bussiparki

Möödunud nädalal viieteistkümnendat sünnipäeva tähistanud Pajusi valla osaühingule Eltor on üheks olulisemaks tuluallikaks reisijate vedu nii Jõgevamaa sisestel bussiliinidel kui ka sõitudel kogu Eestimaa piires vastavalt klientide tellimusele. Ettevõte investeerib pidevalt bussipargi nüüdisajastamisse.

Firmajuht  Leo Tõnsoni sõnul on reisijatevedu osaühingule Eltor üks arvestatavamaid tuluallikaid, sest kindlustab stabiilse tööga. 

Tallinna ristlusreisijaid vedama

“Suuremad investeeringud olemegi teinud veotehnika nüüdisajastamisse. Eelmisel aastal ostsime kolm uut bussi ja tänavu oleme muretsenud juba ühe. Meie suurimas bussis on 51 kohta. Jõgevamaal teenindame iga päev liine kuue bussiga. Alates maist hakkavad Eltori bussid töötama ka Tallinnas, kus sõidutatakse ristlusreisidelt saabunud reisijaid,” rääkis Tõnson.

“Ettevõtte arengule on oluliselt kaasa aidanud ka elektritööde tegemine, samuti osutame kommunaalteenuseid. Kulutusi oleme teinud ka hoonete uuendamiseks, laenu võtmisest püüame aga hoiduda,” lisas ta. 

“Olin omal ajal Pajusi kolhoosis tehnika- ja energeetikamajandust korraldav aseesimees, mulle allus ka kommunaalsfäär, töökoda ja katlamaja. Turumajanduse oludes moodustasimegi nende valdkondade baasil uue ettevõtte.  Olime algul optimistid ja uskusime, et loome firma, mis jääb püsima igaveseks. Paraku paneb aga majandus asjad paika, mitmed asjad on läinud teisiti, kui algul plaanisime. Heameelt teeb aga, et oleme konkurentsis püsima jäänud ja ka edasi arenenud,” ütles OÜ Eltor juhataja. 

Häid töötajaid napib

Osaühingus Eltor on praegu 27 töötajat. “Tööjõuga on olukord nagu paljudes teisteski ettevõtetes. Häid töökäsi on ikka vaja. Praegu on aga kõik töökohad täidetud, ” lausus Leo Tõnson.

“Eltor on silmapaistva edukäiguga ettevõte, milles energilise juhi Leo Tõnsoni eestvedamisel uusi väljakutseid otsitakse ja mitmete valdkondadega tegeldakse. Eltor saab suurepäraselt hakkama ka ühistranspordi teenuse osutamisega Jõgevamaal,” ütles firmat 15. aastapäeva puhul õnnitlemas käinud maavanem Aivar Kokk.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus