Õpilasleht saab internetiväljaande

Projekt arendab Eesti õpilaste kvaliteetsuhtluskeskkonda ning parandab
koolidevahelist suhtlust. Lisaks senisele Õpilaslehe kogenud toimetusele, mis koosneb noortest kirjutajatest üle Eesti, hakkab online koostööd tegema ka koolilehtede ning õpilasesindustega. Samuti on projekti kaasatud Tallinna noorte näitegrupp: lisaks tekstidele hakkavad online’is ilmuma ka pildid ning
videod huvitavate eksperimentidega. “Online, nagu ka meie paberväljaanne, peab pakkuma midagi igale maitsele ? haridusteemalistest diskussioonidest
huvitavate katsete ning koolides levivate kuulujuttudeni välja,” ütles Õpilaslehe peatoimetaja Erik Ehasoo. ?Usume, et Õ-online aitab kasvatada iseseisvalt mõtlevaid ning ühiskondlikult aktiivsed noori, kellel on oma arvamus ning kes ei karda seda ka välja öelda. Projekt on Eestis ainulaadne, sest koondab enda alla noortele tähtsaks muutunud infokeskkonnad, meelelahutusleheküljed, suhtlusportaalid ning veebipäevikud.?

Alles jääb ka iga kuu ilmuv Õpilaslehe paberväljaanne, mis töötab online’ist eraldi ning sisaldab eelkõige pikemaid ja põhjalikumaid toimetuse poolt kirjutatud artikleid. Samuti on “Õ” paberväljaandel alates sellest kuust uus ning elavam kujundus.

Õpilaslehe leiate internetist aadressilt www.opilasleht.ee.

Eesti Õpilasesinduste Liit (EÕEL) on Eesti üld-, kutse- ja erihariduskoolide õpilasesindusi ühendav mittetulundusühing, mille peamisteks eesmärkideks on Eesti õpilasesinduste ühendamine, nende järjepidevuse tagamine, õpilaste õiguste kaitsmine, Eesti õpilaste arvamuse esindamine nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil, noorte omavaheliste suhete tihendamine, koolikeskkonna parandamine ning erinevate projektide läbiviimine.

TRIIN TAMMEKÄND,
Õpilaslehe reklaami- ja turundusjuht

blog comments powered by Disqus