Õpetajate päev Torma koolis

Enne seda päeva valmistasid viimase klassi õpilased end ette raskeks tööks ehk noorematele õpilastele tundide andmiseks. Et olime sellest kogu aeg unistanud, ei valmistanud töö raskusele vaatamata meile muret.

Nädal enne tähtsat päeva käisime õpetajatelt materjali küsimas, et jõuaksime õigeks ajaks ise kõik läbi töötada. Selles, et tundide ettevalmistamine sugugi lihtne pole, veendusime kohe kindlasti. Et õpilaste koolipäev ei oleks väga ränk, lühendasime tunde kümne minuti võrra ning vanemate klasside tunniplaani kuue tunnini.

Kuna me olime ikkagi õpetajad, pidime oma käitumist kontrollima ja olema viisakad. Sellega saime ka hästi hakkama.

Õpetajate päeva puhul korraldab 9. klass alati ka aktuse või kogunemise. Teadaolevalt esimest korda oli tänavu koolijuhi rollis tüdruk. Direktriss pidas kõne ja pärast seda andsime õpetajatele üle ilusad lilleõied, et tänada neid raske töö eest.

Päev möödus üsna rahulikult, kuigi peab tunnistama, et pahandusetegijaid oli ka. Loodame, et nad tahtsid meid lihtsalt proovile panna, tegelikult olid ju kõik tublid. Täname kõiki õpilasi, kes meid välja kannatasid ja püüdsid meist aru saada!

TRIIN LÄÄNE ja
MADLI PIHLAK,
9. klassi õpilased

blog comments powered by Disqus