Ootame hoogu juurde

Jõgevamaa kabeveteranide MV-l osales Jõgevalt 10 mängumeest ja ainult üks Põltsamaalt ? Paul Evard. Kaotuseta ega võiduta ei jäänud keegi, plusspoolele jäi ainult esinelik. Võitis meister Enno Eerma, saades 17 punkti 20st. Järgnesid Jõgeva valla meister Kaarel Ots, Kurista veteran Sulev Luht ja Kalle Lokk Jõgevalt, punkte vastavalt 16, 13 ja 12.

Võistkondlikult oli valla nelik parem linnast 46.43.

Kõigist kolmest toimunud turniirist on osa võtnud viis maakonna meest esitosinast.

Edetabel on: Jõgeva valla mehed Kaarel Ots ja Sulev Luht, kellel punkte 147 ja 145. Järgnevad linna mehed Urmas Visk, Lembit Maidla ja Ärni Aia.

Järgnevalt selle kvartali mängukalendrist. 10. veebruaril on väikelinnade talimängud Tõrvas ja valdade mängud 10. ja 11. veebruaril Lähtel. 25. veebruaril peame kabe MV (100). Märtsis toimub kolm turniiri: 3. märtsil välkkabe (64), 18. märtsil kiirturniir MV (64) ja 31. märtsil XXV Laiuse juubeli kabeturniir.

Jõgeva kabetajad on käinud võistlemas ka kaugemal. Nii osales Enno Eerma Enn Rüütsalu mälestusturniiri I etapil Tallinnas, võites karika. Jõgeva linna mehed Urmas Visk ja Lembit Maidla mängisid Sürgaveres, saades võistkondlikult III koha ning individuaalselt jäid 24 mängija hulgas esikuuikusse.

SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus