Omavalitsusi kutsutakse üheskoos Piibe maanteed arendama

Mittetulundusühing Piibe Maantee Arendus kutsub omavalitsusi üles  tegema koostööd  Tallinnast Tartusse viival teel ning selle ümbruses paiknevate puhkamisvõimaluste ja vaatamisväärsuste mitmekülgsemaks  tutvustamiseks.

Neljapäevasel Jõgeva linnavolikogu istungil rääkis abilinnapea Mihkel Kübar, et MTÜ Piibe Maantee Arendus kutsub liituma kõiki selle tee äärde jäävaid omavalitsusi.

“Eesmärgiks on maantee ühine tutvustamine, arendamine, kohaturundusplaani koostamine, viitade paigaldamine ning muudki  vajalikud ettevõtmised, mis peaksid võimaldama tekitada suuremat huvi Piibe maantee vastu. Sarnase ühistegevuse edukust  tõestavad  Põlva ja Võru vaheline Postitee ning Romantiline Rannatee Pärnumaal,” ütles ta.

“Piibe maantee  läbib viitteistkümmet omavalitsust Jõelähtme vallast kuni Tartu linnani.  Vastastikuses koostöös on oluline käsitleda  teed ühtse tervikuna,” lausus MTÜ Piibe Maantee Arendus juhatuse liige Arlet Palmiste, kellel on teoksil organisatsiooni kavatsuste tutvustamine mitmel pool. Ta on  kohtunud  ka Jõgeva vallavolikogu liikmetega.

“Küllap tuleb Arlet Palmiste osalema ka Jõgeva linnavolikogu istungile, kui hakkame põhjalikumalt arutama ja otsustama liitumist mittetulundusühinguga Piibe Maantee Arendus. Arutamist väärib koostööd pakkuv idee aga kindlasti,” ütles abilinnapea Kübar.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus