Olümpiastardi vabariiklikult etapilt kaks esikohta

Poiste vanema rühma teivashüppe võitis Jarko Koort (Palamuse G/Saare vald), kes peale võidu toonud 3.30 ületamist lasi latile panna maakonna uut 13-aastaste rekordit tähistava 3.50. Õige napilt jäi see kõrgus ületamata.

Kui Jarko võit teivashüppes oli ootuspärane (oli ta ju Eesti omavanuste edetabelijuht), siis Vaimastvere tüdruku Gerda Vaigo võit tütarlaste noorema rühma 600 m jooksus oli üllatuseks paljudele, nende hulgas ka Gerdale endale. Ning Gerda võitis päris ülekaalukalt, edu järgmise ees oli 3,8 sekundit. Loodetavasti annab Gerda võit nii tähtsal võistlusel indu nii talle kui teistele Vaimastvere noortele kergejõustiklastele.

Poiste vanema rühma 1000 m jooksus sai Allar Lamp (Pala PK) isikliku rekordiga 2.52,0 teise koha. Kristjan Rosenberg (Tabivere G) viskas poiste nooremas rühmas palli 64.62 ning see andis kolmanda koha.

Häid kohti tuli veelgi, poiste vanema rühma kettaheites oli Indrek Reisberg (Tabivere G) viies ja Alvar Aasna (PÜG) kuues, tulemused vastavalt 37.73 ja 35.36. Kristjan Rosenberg sai poiste noorema rühma kõrgushüppes 1.35 ületamisega kuuenda koha.

HENDRIK LINDEPUU

blog comments powered by Disqus