Olümpiastardi IV etapp Laiusel

Poiste vanemas rühmas sai kaks esikohta ja ühe teise koha Tabivere poiss Indrek Reisberg, kes võitis 60 m jooksu ajaga 7,8 ja kuulitõuke tulemusega 12.70, palliviskes andis 74.50 teise koha. Võitis 20 cm parema tulemusega Henri Kukke Põltsamaa Ühisgümnaasiumist. Enne viimast üksikalade etappi juhib ülivõimsalt Indrek Reisberg.

Poiste nooremas rühmas võttis kõigil kolmel alal esikoha Kristjan Rosenberg (Tabivere G): 60 m ajaga 8,6, kuul tulemusega 8.54 ja pall täpselt 62 meetriga. Tema on ka kokkuvõttes ülekaalukas liider.

Tütarlaste vanemas rühmas säilitas liidrikoha Laiuse tütarlaps Kadi Lille, kes võitis 60m isikliku rekordiga 8,3. Kuulitõuke ja palliviske võitis Kristi Unt Palamuselt, tulemused 8.97 ja 44.60.

Tütarlaste nooremas rühmas võitis 60 m jooksu Laura Helena Rjabova (Tabivere G) ajaga 9,0. Palliviskes oli parim Eneli Vadi Jõgeva Gümnaasiumist 35.84-ga. Kokkuvõttes juhib enne viimast etappi Kärol Lille Palamuse Gümnaasiumist.

Samas peeti ka Jõgeva valla lahtised esivõistlused. Pingeline oli meesjuunioride 60 m jooks, kus eeljooksus said kolm võistlejat aja 7,3. Finaalis suutis oma aega sekundikümnendikuga parandada Kristo Rudissaar, Kaspar Reinmaa ja Margus Kriisa kordasid oma eeljooksu aega. Kõigil kolmel on need ka isiklikud rekordid. Noormeeste A-klassi võitja oli Lauri Ojala 7,4-ga, poiste B-klassis oli 7,7-ga parim Riho Sisask.

Meesjuunioride odaviskes tegi jälle hea tulemuse Kristo Rudissaar ? 56.32. Noormeeste A-klassi sama ala võitis Ragne Amandus 51.21-ga ja poiste B-klassis Enno Eller 43.30-ga.

Hendrik Lindepuu

blog comments powered by Disqus