Olivia Oilersil seisavad ees otsustavad mängud

Jõgevamaa jäähokiklubi Olivia Oilers lõpetas Kohtla-Järve karikaturniiri põhiturniiri teise kohaga ning kohtub laupäeval kell 14 poolfinaalis Kohtla-Järve Keemikuga.

Põhihooajal võitis Oilers kümnest mängust seitse ning kogus 22 punkti. 27 punktiga oli parim Viru Sputnik, Oilersile järgnesid Keemik, Narva Bears, Sillamäe Barsy ja Uudeküla HK Päts.

Põhiturniiri mängud lõpetas Oilers kolme võiduga – Barsy alistati 6:2, Bears 4:3 ja Uudeküla 8:1. Oilersi mängijate sõnul oli kõige raskem neist kohtumine Bears’iga. Jõgeva hokimehed sõitsid Narva vaid kaheksa väljakumängijaga, selle vaatamata õnnestus neil kolme viisikuga mänginud narvalased alistada. Kaks väravat viskas Marko Saksing, korra oli täpsed Raul Kivi ja Jüri Narits, väravas tegutses õnnestunult Ruslan Blinnikov. “Meie tugevus on see, kui me mängime meeskondlikult. Siis me tavaliselt võidame,” lausus Vaiko Vadi. “See oli Oilersi meeskonna üks parematest mängudest sel hooajal.” Oilersi mängijatele jättis sümpaatse mulje Narva hokipublik. “Mängu jooksul ergutati ka Oilersi mängijaid, kui meie meeskond ilusasti kombineeris või lõpetas rünnaku väravaga.” Vadi sõnul avaldasid Bearsi mängijad lootust, et järgmisel hooajal õnnestub neil ka Jõgeval mängida. “Välismängud käivad ju jäähoki juurde, ütlesid nad,” lausus ta.

Poolfinaalivastase Keemikuga on Oilers sel hooajal kohtunud kahel korral, mõlemad meeskonnad võitsid ühe mängu. “Play-offides algab kõik otsast peale ja kaotusi enam ei andestata,” lausus Vaiko Vadi, kes kutsub kõiki Jõgeva jäähokihuvilisi Kohtla-Järvele Oilersile kaasa elama. “Viimaste mängude põhjal võib järeldada, et Oilers on play-offiks valmis.” Teises poolfinaalis on vastamisi Sputnik ja Bears, finaalmäng peetakse pühapäeval kell 17.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus