Olime paremad

Kabehooaja avavõistlustel oli 8 osalejat, neist 2 Tartu vallast. Sellele vaatamata kuulus meie ?tamkameestele? nelikvõit. Parimatena kogusid nii Urmas Visk kui Lembit Maidla võrdselt 4,5 punkti.

Kohtadele kolmandast viiendani kogusid Paul Evard (Põltsamaa), Kalle Lokk (Jõgeva) ja Jüri Lätt (Tartu) võrdselt 4 punkti. Kaotuseta ei jäänud keegi.

Nädal tagasi Türil toimunud turniiril kabetas edukalt Urmas Visk. Tema saagiks jäi 4 võitu ja 2 viiki, millega tuli kolmandale kohale. Järgmine kord asuvad nii nais- kui meeskabetajad Jõgeval Kaitseliidu saalis laudade taha 16. oktoobril kell 10. Asume välja selgitama Jõgeva Majandusühistu auhinnaturniiri paremaid ja seda juba 26. korda.

Novembri alguses toimub III maakonna omavalitsuste individuaal-võistkondlik (3+1) turniir, et selgitada välja valdade-linnade koondised talimängudele Põlvas.

SULEV LUHT


Oodatud kohtumine jalgpallis

Põltsamaa staadionil Sport kohtuvad 16. oktoobril kell 16 taas Põltsamaa piirkonna jalgpalliveteranid ja FC Toompea jalgpallimeeskond. Möödunud aastal prooviti jõudu kahel korral ? nii Põltsamaal kui Tallinnas. Mõlemad mängud olid küllaltki tasavägised, kuigi lõppesid Eesti meistrivõistlustel IV liigas edukalt mängivate pealinlaste võiduga.

Keda me näeme 16. oktoobril Toompea võistkonnas?

Vanim mängija on võistkonna kapten Eiki Nestor. Kaasa löövad justiitsminister Ken-Marti Vaher, õiguskantsler Allar Jõks, Eesti Jalgpalliliidu president Indrek Kannik, telereporter Priit Kuusk, terava sulega ajakirjanik Kalle Muuli. Võimalik, et palliplatsile tulevad ka peaminister Juhan Parts ning tuntud poliitikud Tõnis Lukas Tartust ja Sulev Alajõe Pärnust.


Nelikkohtumise võitis Valga

Võrus esmakordselt toimunud nelikkohtumisel petankis, kus osalesid mängijad Tartust, Valgast, Võrust ja Põltsamaalt, olid edukaimad valgalased, edestades Võrut 3 punktiga. Kolmandaks tulid tartlased. Põltsamaad esindasid I võistkonnas Vaige Ant, Jüri Pärna ja Vladimir Valejev. II võistkonnas lõid kaasa Maire Lepp, Anne Jüris ja Villu Ojassalu, III võistkonnas Elvi Bender, Ants Meerits ja Jaan Uusna. Põltsamaa esindusest läks kõige paremini II võistkonnal.

10. oktoobril selgitatakse jalgpallistaadionil Põltsamaa piirkonna parimad petangikolmikud.


Noormängijatele esikoht

Põltsamaa piirkonna saskuhuvilised avasid sügishooaja Kõo vallas Venvere puhkemajas. Seekord klappis mäng kõige paremini noortel mängijatel Kippelil ja Ermil Põltsamaa linnast. Ka teine koht tuli Põltsamaale (Koho-Juhandi), kolmandaks jäid Kõo valla mängijad Kuusik-Villems.

II voor mängitakse 12. oktoobril kell 18.30 Kolga-Jaanis.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus