Oli tore kabepäev

Paunvere VIII kabeturniiril oli 16 osalejat, neist kolm naist ning kolm võistlejat oli Tartu vallast. Esmakordselt tuli võitjaks Tartu võistleja Konstantin Ispravnõi, kes kogus 7 vooruga 10 punkti. Võrdselt 9 punkti kogusid parim Jõgeva valla mees Kaarel Otsing, Palamuse valla parim Raimond Tamla ja üldse parima naisena Riina Jaanuska, kes on meie peasponsori Riina poe juhataja.

Võistkondlikult (kolm liiget võistkonnas) olid paremad Palamuse, Tartu ja Jõgeva vald.

Plusspoolele jäid ka Jaan Peets ja Ilmar Poltrago Laiuselt ning Edo Jaanuska Palamuselt võrdselt 8 punktiga.

Naistest järgnesid võitjale Aili Visnapuu ja Taimi Pihelpuu. Kaotuseta jäi turniiril ainult esipaar esinelikust.

Koolinoori oli võistlemas seitse ning nad kõik olid Palamuse vallast ? 4 kohalikust koolist ja 3 Kaarepere Põhikoolist.

Neidude ja noormeeste kaheringilisel ühisturniiril oli parim Aivi Eller, kes kogus 12 võimalikust 9,5 punkti. Järgnesid Kaarepere noored Ardo Vaga ja Rauno Raja, punkte vastavalt 8 ja 7,5. Neile järgnesid Palamuse noored Riho Kiis ja Enno Eller.

Palamusel mänginud kaberahvas tänab kohalikku vallavalitsust eesotsas Urmas Asteliga. Oleme tänulikud Ellen Kliimanile, Arvo Härmile ning Riina poe juhatajale Riina Jaanuskale auhindade, lõunasöögi ja kohvi eest. Lisaks medalitele ja diplomitele said osalejad 2005. aasta kalendri. Palju tänu kõigile!

Järgnevalt saab kaberahvas (nii vanad kui noored) kokku 18. detsembril Jõgeval Kaitseliidu maja õppeklassis. Üritus algab kell 10.00, anname veel viimase võimaluse omavalitsuste kabe-eliidile. Uut aastat alustame 8. jaanuaril Kurista 35. juubeliturniiriga.

Kabeguru SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus