Olete juba puhanud? Kui pikk võiks olla suvine puhkus?

Rait, tegevusjuhendaja

Minu puhkus algab nädala aja pärast. Kõige olulisemad kohad, kuhu puhkuse ajal tahan jõuda, on Viljandi Folk, Viru Folk ja Jõgevatreff. Minu puhkuse pikkuseks on kolm nädalat. Seda on minu arvates parasjagu, sest kaks nädalat oleks liialt vähe ja neli nädalat liigagi palju. Kaks nädalat puhkust jääb veel oktoobrissegi.

 

Janel, õpetaja

Olen praegu puhkusel. Mul on üpris pikk puhkus, paar kuud. Puhkuse ajal üritame koos perega Eestimaal ringi sõita. Eestimaa on ilus ja siin on piisavalt palju kohti, kuhu tahaks minna. Seekord oleme mõelnud mõne saare külastamise peale, plaanime sõita Hiiumaale või Saaremaale. Üks laps on praegu haige ja seetõttu pole täpsed plaanid veel paigas.

 

Liina, üliõpilane

Minul on praegu koolivaheaeg. Tööl käiva inimesena eelistaksin suvel puhata. Selliste ilmadega ei tahaks küll tööl käia. Suvise puhkuse pikkuseks võiks neli-viis nädalat olla. Tegelikult töötan küll praegu AS-s Põltamaa Felix, mistõttu ma eriti suvel puhata ei saa. Kuid randa tahaks ikka minna ja loodan ka natuke ringi rännata.

 

Ülle, apteegi juhataja

Minu puhkus tuleb alles sügisel. Meil praegu töötajad puhkavad ja seetõttu on endal rohkem tegemist. Suvel saan ainult nädalavahetustel puhata. Võimalusel külastan koos perega suviseid üritusi. Kui oleks võimalus suvel puhata, siis paar nädalat peaks kindlasti puhkuse pikkuseks olema.

 

Raul, müüja

Mina pole veel puhkusel olnud ja tegelikult mul ei tulegi puhkust. Mul oli just töökohavahetus. Eelmisel töökohal oli kaks nädalat puhkust suvel ja kaks nädalat sügisel. Samasugune on puhkustega olukord ka minu uues ametis. Võimalusel sõidaksin puhkuse ajal Eestis ringi, kuid paraku ei saa ma seda endale lubada. Mul on praegu oma maja ehitus käsil. Kuu aega võiks suvise puhkuse pikkuseks küll olla.

 TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus