Olerexi uuenenud teenindusjaam avas uksed

Tallinna-Tartu maantee ääres Puhu-Ristis avas eile uksed täielikult uuenenud ja nüüdisaegne Olerexi teenindusjaam, mille rajamisel on arvestatud kõigi ohutusnõuetega ning mille ehituslahendused tagavad klientidele kiire ja mugava teeninduse. 

Olerexi turundusjuhi Anti Moppeli sõnul vastab  Põltsamaa uus teenindusjaam kõigile tanklatele esitatavatele nõuetele ja isegi ületab neid. Tankla uuendamist alustati tänavu märtsis, tööd tegi firma Klemmer OÜ. Olerexi teenindusjaamas saab varasema viie asemel tööd seitse inimest.

Olerexi uue kontseptsiooni kohaselt on tegemist Võru järel teise uuenenud teenindusjaamaga, mis pakub nii tehnilisi uuendusi, laiemat kaubavalikut teenindusjaama kaupluses kui ka lisateenuseid.

Võrreldes vana teenindusjaamaga, on uues jaamas senise kahe tankuri asemel  neid nüüd kolm ning nelja tankimiskoha asemel kuus tankimiskohta. Diislikütusetankur on varasemast suurema jõudlusega ja võimaldab seetõttu kiiremat teenindamist.  Tankurid pärinevad maailma ühelt tunnustatumalt tootjalt Tokheimilt. Kütuse eest saab endiselt tasuda teenindusjaama kauplusehoones. Teenindusjaama välisvalgustus on rajatud LED-valgustite baasil.  

Mitmed lisateenused

Antti Moppeli sõnul on uue teenindusjaama rajamine  Olerexile äärmiselt oluline, sest asutakse ju kahe olulise maantee ristumiskohas. “Nüüd saame nii kohalikele elanikele kui teel liikujatele pakkuda igati nüüdisaegset ja mugavat peatumis- ning teeninduskohta,” kinnitas ta.

Olerexi turundusjuhi sõnul peavad kõik Tallinna-Tartu maantee äärsed teenindusettevõtted jälgima muutusi, mis kaasnevad maantee ümberehitamisega. “Jälgime projekti arengut pidevalt ning töötame selles suunas, et ka uuelt maanteelt oleks kiire ja lihtne juurdepääs Olerexi Põltsamaa teenindusjaama tagatud,” lausus ta. 

Puhu-Ristis asuvas teenindusjaamas asub 90-ruutmeetrise pinnaga kauplus, kust leiab ööpäevaringselt kõik esmavajaliku alustades leivast-piimast kuni koeratoidu ja autokaupadeni. Omanäolise uuendusena pakutakse siin  lõunamaist päritolu toitu kebabi. 

Saadaval käsitööesemed ja kohalik toodang

Kohapeal küpseb elaval tulel loomaliha, mis pakitakse tortillasse või pannakse burger-kebabina kukli vahele. Kebabi lisandina saab valida kuue erineva salati ja kahe kastme vahel. Kaupluses asub ka Eesti teemanurk, kust leiab nii kingituseks sobivaid käsitööesemeid kui ka kohalike ettevõtete tooteid, sealhulgas Põltsamaa Felixi ketšupit, kastmeid, veine jne.

Teenindusjaamas  saab rentida sõiduauto järelhaagist, pumbata autorehve, kasutada tolmuimejat, sõlmida liikluskindlustuse lepinguid ja tarbida mitmeid muid teenuseid. Rehvide  pumpamiseks on uues teenindusjaamas kasutusel ülitäpne dgigitaalne seade.

Olerexi Põltsamaa teenindusjaama taasavamise esimesel nädalal pakutakse kõigile klientidele tasuta kohvi ja iga tankija saab sellel reedel ka tasuta jäätise.

Veel  käesoleva nädala lõpus avab Olerex uue teenindusjaama Saaremaal Leisi vallas. Juulis avatakse sama täiuslik teenindusjaam Tartus Veeriku linnaosas.

i

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus