Oktoobrikuus võib Kuremaa ujulas valmida mini-spaa

Kui Kuremaa ujula käesolev hooaeg lõpeb ja suvepuhkus algab, alustatakse seal mini-spaa ehitamist, mis peaks valmima juba 1. oktoobriks.


Mini-spaa rajatakse 174 ruutmeetri suurusele alale praeguse  suure ujumisbasseini kõrval, kus praegu asub panipaik. Tulevase mini-spaa suur bassein jagatakse neljaks osaks. Sinna rajatakse 30 sentimeetri sügavune beebibassein, 70 sentimeetri sügavune väikelastebassein, vastuvoolu ujumise ala ning 120 sentimeetri sügavune bassein, kus asuvad mitmesugused dušid, kosed ja mullivann. Atraktsioonid ei puudu ka lastebasseinidest: beebibasseini rajatakse väike kosk ning veidi suuremate laste basseini liumägi.

Mini-spaa alale tulevad ka aroomi-, soola- ja aurusaun.

Hinnatõus on paratamatu

Kuremaa ujula mini-spaa projekti on koostanud Amhold AS ja hetkel otsib Jõgeva vallavalitsus hanke korras ehitajat. Pakkumisi oodatakse 4. aprillini. Vallavalitsuse eelarvest on ehitamiseks eraldatud 400 000 eurot, kuid  objekti täpne maksumus selgub pärast ehitushanke võitja väljakuulutamist. Ujula juhataja Raivo Tralla ootab ehitajalt, et kasutataks korralikke puhastus-, ventilatsiooni- ja kütteseadmeid.

Kui spaa valmib, siis tõusevad ujula külastajatele paratamatult  ka piletihinnad, kuid kui palju just, on praegu ennatlik välja öelda. Tralla sõnul kaalutakse edaspidi ka kiibiga käepaelte kasutamist, mis tähendab, et tavabasseinide külastajad saavad spaaväravatest sisse soodsama hinnaga. 

Paneb väliskülalisi imestama

Hindade teemal pole Tralla sõnul praegu veel mõtet pikalt arutleda.  “Esmalt tuleb leida ehitaja ning spaa valmis saada,” märkis juhataja.

Raivo Trallal on hea meel, et koostöö ujula pidaja ehk Jõgeva vallaga sujub ning Kuremaa ujulat arendatakse pidevalt. “Kolmeteistkümne aasta tagusest ajast, mil ma siia tööle tulin, on ujula palju edasi arenenud. Kõik välisriikide külalised imestavad, kuidas sellises väikeses kohas niisugune asutus töötab,” lisas ta.

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus